wyjazdy na przełomie 2016/17
witaj - jeśli Cie to zainteresuje to pisz lub dzwon.
Pozdrawiam.

Meksyk - Socorro Safari nurkowe na dużego zwierza!

Jedno nurkowanie daje szansę spotkania pod wodą aż 10 drapieżników!

 20 listopad   30 listopad 2016  (10 noclegów) Program Simple

20 listopad   02 grudzień 2016   

 

Główne atrakcje » 

v szansa na spotkanie 10 gatunków rekinów podczas 1 nurkowania - w tym wielorybiego!

olbrzymie manty o rozpiętości blisko 7 metrów

okazja do zobaczenia delfina butlonosego

v 8 dniowe safari na eleganckiej łodzi nurkowej

v przygoda i adrenalina w Cabo San Lucas

 

Opis wyjazdu » 

Archipelag Revillagigedos, na który składają się cztery powulkaniczne wyspy: słynna Socorro, San Benedicto, Roca Partida oraz Clarion położony jest na odludnym zakątku Oceanu Spokojnego, około 450 kilometrów od meksykańskiego półwyspu Baja. To właśnie tutaj przeniesiemy się do prawdziwego raju dla płetwonurków, a spotkania z przedstawicielami pelagicznymi dostarczą nam niezapomnianych wrażeń. Manty, rekiny, wieloryby, delfiny. To zaledwie kilka atrakcji, które czeka na nas pod wodą :) Archipelag słynie z bliskich spotkań z olbrzymimi mantami, których rozpiętość skrzydeł dochodzi do 7 metrów. Przybrzeżne wody wysp zamieszkiwane są przez przeróżne gatunki rekinów: młotów, white tips, silver tips, silk, dusky, rekiny gapagoskie, i okazyjnie rekiny tygrysie. Bywa, że podczas jednego nurkowania zobaczyć można dziesięć gatunków tych drapieżników. W miesiącach listopad - grudzień oraz kwiecień – maj w okolice archipelagu przypływają rekiny wielorybie, tak więc czeka na nas naprawdę wiele niezapomnianych wrażeń! Zapraszamy na niezwykłe safari nurkowe do prawdziwiej oazy morskiego życia - nie bez powodu nazwanego meksykańskim Galapagos!

Podczas safari wykonamy aż 22 nurkowania z czego 6 nurkowań odbędzie się wokół wyspy

San Benedicto, która uchodzi za magiczne miejsce nurkowe zwane "The Boiler" - wyglądające jak podwodna góra ze stacją czyszczenia mant. Spotkać tu można około 5-10 osobników, które bez obaw potrafią podpłynąć do nurków na odległość niespełna 1 metra. W okresie od stycznia do kwietnia przypływają tu humbaki. 8 spektakularnych nurkowań wokół legendarnej wyspy Socorro będzie doskonałą szansą na spotkanie blisko 8 – 10 odmian rekinów, w tym rekina wielorybiego! Przy odrobinie szczęścia natkniemy się także na lwy morskie, płaszczki oraz ośmiornice... 8 zanurzeń wokół Roca Partida dostarczy nam wielu atrakcji. Ławice rekinów młotów, spotkania z dużymi mantami! to tylko zapowiedź tego co czeka na nas podczas tej niezapomnianej wyprawy...

 

Antarktyda nurkowa wyprawa życia poza granice wyobraźni!

 Ekspedycja nurkowa będąca zwieńczeniem marzeń każdego nurka...

Termin wyjazdu » 03 marzec – 19 marzec 2017 (14 noclegów) Program Multi Action

 Główne atrakcje »

v nurkowa podr.ż życia, dzięki kt.rej poznasz granice własnych możliwości

v przeprawa lodołamaczem do ostatniego dzikiego miejsca na ziemi

v program Mutli Action: nurkowanie, kamping, wspinaczka, kajaki, warsztaty foto, trekking

v kr.lestwo lampart.w morskich, waleni, uchatek, pingwin.w i ptactwa morskiego

v nurkowanie w scenerii lodowych gigant.w

v polarny krajobraz lądolod.w, g.r lodowych, lodowc.w, zorzy polarnej, cieśnin i wysp

v poznaj rejon wiecznego lodu, błędnego wskazywania kompas.w, spotkania południk.w.

 

Opis wyjazdu »

W obszarach polarnych przestają działać reguły, jakie obowiązują w naszym codziennym życiu. Antarktyda to rejon wiecznego lodu, dni trwających sześć miesięcy, błędnych wskazań kompas.w, ogromnych populacji nielicznych gatunków, tu spotykają się wszystkie południki. Są to miejsca olśniewającej urody; l.d mieni się tęczą odbitego światła, ze śniegiem kontrastują czarne dzioby i oczy petreli śnieżnych, a nocne niebo służy za ekran skrzącej się zorzy. Wody południowego kontynentu, dzięki występowaniu kryla i wielu składnik.w odżywczych są miejscem bytowania niezwykle bogatej fauny: wielu odmian waleni (wieloryba biskajskiego, kaszalot.w, sejwali, finwali, orek, płetwali błękitnych, delfin.w, płetwali karłowatych) fok, uchatek, lampart.w morskich, kotik.w - to wszystko będziemy mieli szansę zobaczyć na własne oczy nurkując w krajobrazie lodowych gigant.w. Nasz program wyjazdu bazuje na formule Multi Action, dzięki której będziecie mieli szansę spróbować wielu ciekawych atrakcji, poza nurkowaniem. Aby w pełni poczuć i skorzystać z pobytu na Antarktydzie zapraszamy Was także do takich aktywności jak: wspinaczki, trekkingu, wycieczek kajakowych, warsztat.w fotograficznych oraz noclegu w namiotach pod niebem rozbłyskującym milionem gwiazd!

Zamrożona w czasie i lodzie Antarktyda przechowuje sekrety ziemskiej przeszłości i wskazówki dla jej przyszłości. Podejmij wyzwanie i dołącz do naszej ekspedycji w to ostatnie dzikie miejsce na ziemi!

 

Centrum Nurkowe Sea - Fish  Ogólnopolski Magazyn Nurkowy "Podwodny Świat"

Eugeniusz GSM 0 601432874 
<< WsteczLicznik: Liczniki na strone