Plany na najbliższe tygodnie

Witamy wszystkich


Nie piszemy o naszych planach nurkowych (wyjazdach) na stronach, bo nasze plany często są spontaniczne: będzie fajnie bo jest fajne sprawdzone miejsce – nie organizujemy też wyjazdów komercyjnych, dlatego informacje te nie pojawiają się na stronach.


Ale nie jest to żadną tajemnicą gdzie się wybieramy. Gdzie kupujemy bilety lotnicze, gdzie nocleg, w jakim terminie najlepiej wyjechać i co zobaczyć (zwiedzić), to akurat przekazujemy zainteresowanym. Wszystkie te informacje publikujemy to w naszym Magazynie „Podwodny Świat”.


Aby napisać konkretny plan / ofertę wyjazdu taki, który otrzymuje się w biurze podróży, to już mamy ciężko - podać wszystkie ceny tym bardziej.


Na dziś wiemy , że 27.08 wieczorem startujemy do Chorwacji. Planujemy przejazd przez Słowację, Węgry. Odwiedzimy zaprzyjaźnione polskie bazy nurkowe, będziemy na wyspie Brać, Hvar, Vis, Murter i Pag – spotkamy się z nurkami, pogadamy i oczywiście zanurkujemy.


Daty powrotu jeszcze nie mamy ustalonej, ale planujemy wyjazd na około 10 dni.


We wrześniu 15-go startujemy na nurkowania do Norwegi wyjazd do Dani samochodem i promem do Norwegi. Mamy wynajęty na tydzień domek w Karmoy//stokke poniżej Bergen. Wracamy25-go września. Do Norwegi zabieramy cały sprzęt wraz z kompresorem i nurkowania będzie do woli wraz z połowem ryb i małży na grilla jak co roku.


W Październiku 20-go startujemy na Seszele na kilka wysp aby zanurkować na wyspach koralowych ale i wulkanicznych zobaczyć niepowtarzalne widoki i najpiękniejsze plaże na Świecie – lecimy liniami Emiratami przez Dubaj który jeszcze raz sobie zwiedzimy bo mamy stop ower 11 godzin w Dubaju a co do Pogody to na równiku myślimy ze będzie wspaniała tym bardziej ze termin jest odpowiedni na nurkowania. Ilość dni to 10-14.


Pozdrawiamy Eugeniusz.

<< WsteczLicznik: Liczniki na strone