Sklep internetowy.
Magazyn Podwodny Świat

W nr 4/2017


Zapraszamy do lektury najnowszego wydania - w nim m.in. ciekawy artykuł o Egipcie!

 

Zobacz więcej >>

W nr 3/2017


Zapraszamy do lektury wydania, w którym m.in. o wyprawie na kraniec świata!
Zobacz więcej >>

W nr 2/2017


Zapraszamy do lektury nowego wydania "Podwodnego Świata", w którym m.in. o tym co zrobić, gdy zgubimy bagaż nurkowy?  Zobacz więcej >>

W nr 1/2017


W najnowszym wydaniu zapraszamy do lektury interesujących artykułów. Między innymi przyczytacie o tym jak się spakować i nie zwariować? Zapraszamy również na drugą część artykułu o tym czy powierzać / nie powierzcać organizacji imperezy profesjonlanym biurom podróży? Ale to nie wszystko - przeczytajcie, zapraszamy.
Zobacz więcej >>

W nr 6/2016

 
Warto zajrzeć do działu podróże, które w tym wydaniu nieco odmienne - będziemy bowiem zastanawiać się czy na wakacje wybrać się za pośrednictwem biura podróży czy zorganizować sobie je samodzielnie? 

Zobacz więcej >>

W nr 5/2016


Zachęcamy do lektury nowego wydania, w którym przeczytacie między innymi o nurkowaniu w Sudanie, o poławianiu pereł w Australii, o historii PSAI i okresowym serwisie sprzętu - zapraszamy.
 
Zobacz więcej >>

W nr 4/206

Zachęcamy do lektury nowego wydania, w którym przeczytacie o podróży na Bali, poznacie 5 kroków jak spróbować zrobić dobre zdjęcie i pooglądacie przepiękne zdjęcia, które udostępnili nam organizatorzy międzynarodowego festiwalu PAF Tachov z Czech, ale to nie wszytko... 

 

Zobacz więcej >>Licznik: Liczniki na strone