Sklep internetowy.
Aktualności

Wkróce w sprzedaży nowe wydanie Podwodnego


Zapraszamy do lektury najnowszego wydania - w nim m.in. o zniewalających meksykańskich cenotach!
Zobacz więcej >>

Suunto nadajniki wymiana

Firma Suunto ogłasza wezwanie do zwrotu bezprzewodowych mierników ciśnienia w butli Suunto i czujników Suunto Tank POD

Zobacz więcej >>

Automat DIR V 2 ICE

Automat używany sprawny ma niecały rok. Zobacz więcej >>

REGULARNIE SERWISUJ SWÓJ SPRZĘT


Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem sprzętu nurkowego. Zajmujemy się tym od 19 lat. Posiadamy zaplecze serwisowe, tzn. części wymienne mamy na stanie, więc czas oczekiwania jest krótki. Posiadamy komorę ciśnieniową do sprawdzania szczelności komputerów i zegarków. Ceny są przystępne: 75 zł za serwi I i II st., 25 zł za ocotpus + koszt części wymiennych. Wymiana baterii kosztuje u nas 55 zł.

Zobacz więcej >>

Antarktyda 2017

 Kilka słów z wyjazdu na 7 kontynent świata, czyli o nurkowaniu na Antarktydzie.

Zobacz więcej >>

Nurkowanie w Paryżu?


Nurkowanie w samym centrum Paryża? Nieprawdopodobne a jednak.
 

Z Operą Garnier, pięknym gmachem operowym Paryża, wiąże się historia podziemnego jeziora. I nie jest to bynajmniej „Jezioro łabędzie“, a podziemny zbiornik wodny, w którym niektórzy mogą ... nurkować. Jest to sala do ćwiczeń nurkowych paryskich strażaków! 

Dowiedzieliśmy się o tym będąc z Podowdnym Światem w listopadzie ubiegłego roku zwiedzając stolicę Francji. Piszemy o tym teraz, ponieważ mamy już potwierdzone informacje, o których przeczytacie w nr 3/2017 "Podwodnego Świata", kótry ukaże się na początku maja br.

Zobacz więcej >>

Z podróży nad Ocean Indyjski


Od 20 października do 3 listopada jesteśmy w podróży w poszukiwaniu nowych materiałów do Podwodnego Świata - wystartowaliśmy z Warszawy przez Dubaj na Seszele.
Zobacz więcej >>

Norwegia 2016


Norwegia 2016 - super wyjazd - super pogoda - super nurkowania!
Zobacz więcej >>

Chorwacja


Do Chorwacji wybraliśmy sie przez Słowację i Węgry. Drogi są w Słowacji dobre. Autostrada wspaniała, mało samochodów w ogóle bez korków, Winietka do zakupu na każdej stacji tak jak i na Węgrzech. Na Węgrzech trochę skróciliśmy drogę tak jak pokazywała nawigacja. Drogi też dobre i robią nowe lepsze i jazda jest jak myślę tak samo piękna jak przez Wiedeń i Grac.
Zobacz więcej >>

Meksyk

Witam my już po powrocie z 10x nurkowań w Meksyku - nurkowaliśmy tylko w cenotach. Nie ze nam sie nie podoba nurkowanie w morzu Karaibskim które jest przepiekne tak samo jak Czerwone - do tego wyspa Cozumel i jej wspaniały rezerwat jest tez dużo wraków na których można nurkować i je penetrować. My wybralismy tylko Cenoty bo są urocze do tego troche zwiedzania "budowli" Majów. Polecamy i zapraszam do nurkowań w Meksyku. Zobacz więcej >>

Piramidy Majów


Na przełomie liutego i marca zawitaliśmy do Meksyku. Już wkrótce relacja fotograficzna, zapraszamy.

 

Zobacz więcej >>

Norwegia 2015


Od 12 do 19 września 2015 r. odwiedziliśmy fiordy norweskie! Tym razem byliśmy w okolicy miejscowości Åmland nad Grønsfjorden (około 1,5 godziny samochodem do Kristiansund).

Zobacz więcej >>

2.09.15r. Hermanice


Zanurkowaliśmy w Svobodnych Hermanicach - zimno, ale widoczność rewelacyjna.

 

Zobacz więcej >>

KĄCIK SPRZĘTOWY


Zapraszamy do kącika sprzętowego - tu znajdziesz nowości, ciekawostki sprzętowe lub sprzęt, który już dawno jest na rynku, sprawdza się lecz albo o jego istnieniu nie wiele wiemy lub nie wiemy do czego to może służyć?

Zobacz więcej >>


Licznik: Liczniki na strone