Sklep internetowy.
Kursy początkowe CMAS


Witamy Cię na kursie nurkowym!

Rozpoczynamy wspólne poznawanie i odkrywanie podwodnego świata. Twoje pierwsze nurkowanie będzie niezapomnianym przeżyciem. Zachwyci Cię i wprawi w osłupienie ta nowo poznana przez Ciebie podwodna kraina. Jeśli tylko zechcesz, morza, rzeki i jeziora otworzą przed Tobą swoje tajemnice. Pozwolą jednocześnie zaspokoić Twoje wyobrażenia i ciekawość.

Zapewne już niejednokrotnie oglądałeś filmy podwodne, a fotografie już nie jeden raz przyprawiły Cię o zawrót głowy. Gdy zaczniesz nurkować szybko stwierdzisz, iż osoby, które nigdy nie nurkowały nie potrafią w pełni zrozumieć, jakie doznania towarzyszą płetwonurkom podczas podwodnych ekspedycji. Możliwość swobodnego poruszania się pod wodą, któremu towarzyszy „stan nieważkości”, kojarzy się wyłącznie z wyprawami w kosmos. Nurkowanie pozwala zapomnieć o trudach dnia codziennego i rozkoszować się mistyką podwodnego świata. Jeśli zdobędziesz niezbędną wiedzę oraz wyposażysz się w odpowiedni sprzęt, to możesz być pewien, że nurkowanie jest naprawdę bardzo ekscytującym, a równocześnie bezpiecznym sposobem spędzania wolnego czasu.

Ukończenie kursu nurkowego pozwoli Ci właśnie zdobyć niezbędną wiedzę, umiejętności i doświadczenie konieczne do tego, aby bezpiecznie nurkować po zakończeniu szkolenia. Po ukończeniu kursu początkowego możesz rozwijać swoją wiedzę nurkową uczestnicząc w kursach zaawansowanych lub specjalistycznych - patrz mapka.
« WsteczLicznik: Liczniki na strone