Sklep internetowy.
System szkoleniowy PADI
Witamy w systemie szkoleniowym PADI
(Proffesional Association of Diving Instructors)


Wybierając ten system dołączyłeś do tysięcy osób, które rokrocznie rozpoczynają swoją przygodę z nurkowaniem i następnie kontynuują swoją edukację nurkową. PADI zagwarantuje Ci profesjonalizm, bezpieczeństwo, przyjemność i przygodę.

Jeżeli pragniesz podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać posiadane już umiejętności, zastanów się nad udziałem w jednym z kursów, jakie oferuje system PADI.

W zależności od posiadanego kursu nurkowego możesz uczestniczyć w kursach specjalistycznych PADI, które koncentrują się na jednej dziedzinie nurkowania. Przykładowo, jeśli pragniesz zdobyć więcej wiedzy i umiejętności podczas nurkowań nocą lub na wrakach – weź udział w kursie specjalistycznym Nurkowanie Nocne lub Nurkowanie na Wrakach. Jeśli interesuje Cię Zawodowa Ścieżka Edukacyjna PADI zostań Divemasterem, a następnie Instruktorem PADI. Jeśli pragniesz osiągnąć najwyższy stopień w nurkowaniu rekreacyjnym – wybierz Ścieżkę Rekreacyjną i zostań Mistrzem Nurkowania (Master Scuba Diver).

Pamiętaj jednak, że pierwszym krokiem do kursów, które zaliczane są do zaawansowanych, (czyli powyżej stopnia Advanced Open Water Diver) jest Kurs Pierwszej Pomocy (EFR) oraz Kurs Nurka Ratownika (Rescue Diver). Kursy te również organizowane są przez nasze centrum, więc wystarczy, że zgłosisz się do nas, a wskażemy Ci drogę do prawdziwych nurkowych przygód!

<< WsteczLicznik: Liczniki na strone