Sklep internetowy.
Szkolenie - kursy nurkowePragniesz przeżyć prawdziwą przygodę? Weź udział w kursie nurkowym!

W ofercie naszego Centrum znajdziesz wiele kursów nurkowych, które prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Do wyboru masz dwa systemy: PADI oraz CMAS. Obydwa są systemami międzynarodowymi, co oznacza, że zdobyte przez Ciebie uprawnienia nurkowe respektowane będą na całym świecie – obojętnie czy zaplanujesz nurkowanie w Morzu Czerwonym, Bałtyku czy na Wielkiej Rafie Koralowej u wybrzeży Australii.

Nieważne czy jesteś początkującym, czy też już doświadczonym nurkiem – w naszym Centrum z pewnością znajdziesz dla siebie coś ciekawego: od kursów dla początkujących, poprzez kursy zaawansowane, po specjalistyczne.

    
Szkolenie - pierwsza pomoc

Czy wiesz jak dużo ludzi boi się udzielić pomocy innym tylko dlatego, że nie wie jak to zrobić?

Ty jednak możesz dołączyć do świadomej grupy osób, które wiedzą jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej! Twoja pomoc może zaważyć na życiu lub zdrowiu poszkodowanego. Naucz się ratować ludzi!

W naszej ofercie znajdziesz szkolenie Emergency First Response, mające na celu udzielanie pomocy w nagłych wypadkach – resuscytacji i pierwszej pomocy oraz kursy pierwszej pomocy DAN z użyciem tlenu.

    


Licznik: Liczniki na strone